0 out of 5

Keramikiniai kaminai PERFECT

440.00 640.00 

Surenkami keramikiniai kaminai PERFECT- tai trijų sluoksnių universali ir saugi kamino sistema, skirta tiek skysto, tiek kieto kuro krosnims bei katilams. Modulinių PERFECT kaminų išoriniai blokeliai pagaminti iš lengvo, tačiau atsparaus gniuždymui keramzitbetonio, o aukštos klasės keraminiai įdėklai – iš atsparaus suodžių degimui šamoto.

Specifikacijos

Šių keraminių įdėklų vidinis paviršius ypač lygus, atsparus agresyvių medžiagų (rūgščių) kondensato sukeliamai korozijai, drėgmės ir aukštos temperatūros poveikiui, ir kas labai svarbu, atsparus tiesioginės ugnies poveikiui – suodžių gaisrui.

Savybės:
■ Tinka visų rūšių kurui
■ Darbinė temperatūra 60-600*C
■ Atsparus drėgmei ir kondensatui
■ Atsparus suodžių užsidegimui
■ Tinka vidaus ir lauko eksploatacijai
■ Terminė ir akustinė izoliacija
■ Keraminis įdėklas aukščiausios kokybės (Vokietija)
■ Paprastas ir greitas montavimas
■ Atitinka ES normas EN 13063-1 , EN 13063-2

 

 

 

Mūriniuose kaminuose įprastai po sodžių uždegimo geriausiu atveju reikia keisti metalinį įdėklą, blogiausiu – keisti visą kaminą. Ko nepasakysi apie kaminus PERFECT – kur naudojama atspari aukštos kokybės keramika. Būtina nepamiršti, kad kaminas – tai namo širdis, todėl kaminai turi būti saugūs, atsparūs suodžių gaisrui ir veikti taip, kad keltų kuo mažiau rūpesčių Jums ir užtikrintų namo saugumą. Praktika rodo, kad Lietuvoje kaminams teikiama per mažai dėmesio ir priežiūros.

Į kiekvieną PERFECT kamino komplektą įeina visi būtini elementai, reikalingi greitam ir tiksliam kamino montavimui ir saugiam eksploatavimui. Jums lieka tik pajungti katilą ar židinį.

Pažangiausių technologijų dėka, PERFECT kaminai greitai sudaro gerą trauką tiek aukštoje, tiek žemoje temperatūroje.

Kaminai PERFECT – lengva montuoti.

PERFECT kaminų sistemos pilnai sukomplektuotos – Jums liks tik greitai ir nesudėtingai sumontuoti, o pagal įdėta montavimo instrukcija, nesudėtingai atliksite net patys. Beje, ją montuoti galima ne tik pastato viduje, bet ir išorėje, pavyzdžiui, prie pastato lauko sienos.

Kamino kokybė neatsiejama nuo saugumo reikalavimų, todėl visi PERFECT kaminai sertifikuoti kaip vientisa kamino sistema ir jiems suteikiama 30 metų garantija.

Greitai ir lengvai montuojami, užima mažiau vietos.