JANOSIK skardinė malksena

Galutinė kaina gali skirtis ir bus patvirtinta pateikus užsakymą

TRADICINĖ MEDIENOS IŠVAIZDA PLIENINĖJE DANGOJE

Skardos malksnos yra naujausias pasiūlymas!

Išeities taškas dizaineriams buvo originali medinė malksna – tradicinė Podhalės architektūros stogo danga. Pateiktas produktas be unikalaus regioninio pobūdžio, pasižymi palankiomis eksploatavimo sąnaudomis, nes stogo, padengto tokia medžiaga, patvarumas yra toks kaip keraminių plytelių tarnavimo laikas.
Ši danga turi iki 55 metų garantiją!

Nurodyta mažiausia kaina už 1 m² naudingo ploto.

Galutinė kaina priklauso nuo kiekio.

Specifikacijos

Bendras plotis: ~1222 mm
Faktinės dangos plotis: 1180 mm
Profilio aukštis: 6 mm
Paruošto gaminio storis – plienas: 0,5 mm
Čerpės pakopos profiliavimo aukštis: 35 mm
Modulinės čerpės ilgis: 380 mm
Modulių kiekis kvadratiniam metrui: 2,247/m2

Skardinė malksna JANOSIK – plieninė, tačiau primenanti tradicinę medieną
Skardinės malksnos JANOSIK, tai inovacinis nepakartojamo diaino gaminys. Jų pavidalas, tekstūra ir kompozicija tai tiksli medinių malksnų imitacija. Šis rezultatas uvo pasiektas taikant inovatyvius gaybos įrangos technologinius sprendimus ir PLADUR Relief Wood bazinę medžiagą. Apsauginė PLADUR Relief Wood danga suprojektuota pagal medienos pavyzdį, puikiai atskleidžia medienos struktūrą, suteikdama stogui nepakartojamo žavesio. Skardinės malksnos JANOSIK gaminamos iš kokybiško vokiško plieno, kurio gamintoja pasaulinio masto lyderė – ThyssenKrupp Steel Europe plieno gamykla. Plieninė šerdis apsaugota cinko ir magnio lydiniu, todėl skarda yra patvaresnė ir gali ilgiau tarnauti. Ypatingą estetinį įspūdį suteikia medžiagos tekstūra ir lakų dangos. Lako dangos patvarumą garantuoja 36 mikronų storio sluoksnis. Skardos malksnos JANOSIK pasižymi dideliu atsparumu korozijai, nusitrynimui, purvui ir UV spindulių poveikiui. Priešingai negu medinės malksnos, ši medžiaga nereikalauja dažno ir brangaus konservavimo bei impregnavimo, dėl to produktas yra funkcionalus. Skardinės malksnos JANOSIK lengvai ir greitai montuojamos, nes gaminį galima kloti iš abiejų pusių kaip plytas.

Naujas tradicijos pristatymas

Pristatomos skardinės čerpės, primenančios malksnas be nepakartojamos išvaizdos, pasižymi palankiomis eksploatavimo sąnaudomis.
Stogo, padengto tokia medžiaga, patvarumas yra toks kaip keraminių plytelių tarnavimo laikas. Skardos malksnos JANOSIK puikiai įsirašo į originalų, Zakopanės stilių, o taip pat naujoviškos architektūros prielaidas, didina viso stogo estetiką ir harmonizuoja su aplinkos kompozicija. Malksnas primenančios skardinės čerpės yra labai patrauklia, funkcionalia ir lengva, su ypatingais dekoravimo požymiais danga.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “JANOSIK skardinė malksena”