Skardinės čerpės Blizzard

Galutinė kaina gali skirtis ir bus patvirtinta pateikus užsakymą

BLIZZARD – tai ekspertų ir stogdengių bendro darbo rezultatas – patikima metalinė stogo danga, kuri saugos jūsų namus ilgus metus. Patvirtinta kokybė ir patikimumas harmonijoje ir darnoje su gamta. Produktai su ilgiausia rašytine patvarumo garantija rinkoje – net iki 60 metų.

Nurodyta kaina už 1 m².

Specifikacijos

Bendras plotis: ~ 1200 mm

Faktinės dangos plotis: 1144 mm

Paruošto gaminio storis (plienas): 0,42 mm + AZ 150

Čerpės pakopos profiliavimo aukštis: 25 mm

Profilio gylis: 21 mm

Pakopos ilgis – modulis: 373 mm

Lakšto ilgis: 430 mm

Modulių skaičius vienam: m2 2,35 vnt/m2

Gaminio lapas: Gaminio lapas – Blizzard – 222 – LT

thunder stogo danga

Unikali akmens skaldos pabarstų išvaizda ant metalinių stogo lakštų su dvigubomis briaunelėmis

Unikali metalinė stogo danga su akmens skaldos pabarstais. Unikali forma su dvigubomis briaunelėmis – tai atsakas į dabartines architektūros tendencijas. BLIZZARD – didesnis patvarumas ir paprastas surinkimas.

Akį traukiantis vizualinis efektas

BLIZZARD – tai stilinga, tiesių linijų forma su dvigubomis briaunelėmis. Forma, primenanti klasikines keramines stogo čerpes, kurią papildo akmens skaldos pabarstų sluoksnis. Itin estetiškos išvaizdos, pagerintos struktūros produktas. BLIZZARD – tai neatsiejamas šiuolaikinių stogo dangų kraštovaizdžio elementas. Juoda onyx spalva puikiai tiks ne tik naujų pastatų statyboms, bet ir labiau tradicinių pastatų stogams.

Metalinė stogo danga BLIZZARD su akmens skaldos pabarstais – sukurta paprastam montavimui

Nepamirštame ir praktinio pritaikymo – darome viską, kad palengvintume stogdengių darbą. BLIZZARD metalinė stogo danga su akmens skaldos pabarstais užtikrina itin greitą ir paprastą montavimą. Pasikartojantis raštas suteikia galimybę optimaliai sumontuoti reikiamą lakštų skaičių su mažiausiu atliekų kiekiu. Galima rinktis net iš 6 spalvų: juodos, pilkos, rudos, oražinės, raudonos ir žalios kurias sėkmingai galima derinti prie įvairaus fasado.

Akmens skaldos pabarstų privalumai

Natūralaus akmens skaldos pabarstų sluoksnis slopina lietaus, krušos ar stiprių vėjo gūsių keliamą triukšmą. Tai ypač gerai gyvenantiems palėpėje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Skardinės čerpės Blizzard”